Weterynaria

Technologia INDIBA® to światowy pionier oraz lider terapii regeneracyjno-rehabilitacyjnej w medycynie ludzkiej i weterynaryjnej. To unikalny rodzaj elektroterapii cechujący się przepuszczaniem przez ciało pacjenta za pomocą elektrody biernej i aktywnej stałej częstotliwości 448 kHz. Liczne badania naukowe potwierdzają, że częstotliwość ta jest optymalna dla jak najszybszej regeneracji organizmu ludzi i zwierząt na poziomie komórkowym.

INDIBA® przyspiesza regenerację na każdym etapie terapii począwszy od stanów ostrych (otwarte rany, stany zapalne itp.) działając nietermicznie, po stany przewlekłe (zwyrodnienia stawów i kości, dysplazje itp.). Technologia działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, dając terapeucie możliwość pracy, w przypadku gdy terapia manualna i inne zabiegi fizykoterapii są niemożliwe do wykonania (np. choroba nowotworowa).

Zabieg dla zwierząt jest nieinwazyjny i niezwykle przyjemny, gdyż mogą one odczuwać delikatne ciepło połączone z masażem.

produkty

AH-100

Urządzenie dedykowane terapii małych zwierząt. Najnowszy tryb modulacji ułatwia pracę w stanach ostrych.

dowiedz się więcej
produkty

Equus Pro

Najnowsze urządzenie dedykowane terapii dużych zwierząt. Wyposażone w nowoczesny uchwyt smart pozwalający na pracę w trybie CAP oraz RES bez zmiany rękojeści oraz badanie temperatury tkanki.

dowiedz się więcej
zobacz wszystkie produkty
badania

Nasze badania

INDIBA® od 1983 roku wraz z lekarzami, naukowcami z ponad 30 krajów świata rozwija tylko i wyłącznie tą technologię. Wynikiem tego jest szeroka współpraca naukowa z wieloma prestiżowymi ośrodkami medycznymi jak np: Szpital Ramony Cajal z Madrytu, Szpitale CIMA i QUIRON z Barcelony, Szpitale Santa Cruz i Sant Pau z Barcelony, Klinika Uniwersytecka z Walencji, Instytuty: Medycyny, Nauki i Sportu CONI z Rzymu i Gaetano Pini z Mediolanu…

Efektem tego jest ponad:
 • 0

  publikacji naukowych

 • 0

  prób klinicznych

 • 0

  badań evidence based medicine

 • liczne

  doktoraty

szkolenia_weterynaria
szkolenia

certyfikowane szkolenia dla całego zespołu

Dla użytkowników technologii INDIBA Animal Health dostępne jest 2-etapowe szkolenie oraz protokoły zabiegowe wraz z licznymi case studies.
wsparcie

wsparcie marketingowe

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualnie spersonalizowane strategie marketingowe tworzone w oparciu o nasze doświadczenie, które pomogą rozwinąć Twoją markę lub stworzyć ją całkowicie od nowa.
http://picture-2

INDIBA® wspiera najlepszych

współpraca

co jest dla Ciebie najważniejsze?

Wybierz jedną z cech, która jest dla Ciebie najbardziej istotna we współpracy z nami.

 1. współpraca z najlepszymi

 2. ponad 30 lat doświadczenia

 3. skuteczność potwierdzona badaniami

 4. wszechstronność terapii

 5. marketing i wspólny rozwój

 6. przyspieszenie czasu regeneracji

 7. certyfikowane szkolenia

 8. prestiż