Szkolenia Deep Care

Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty terapii z wykorzystaniem urządzeń Indiba® Deep Care użytkownicy muszą bezwzględnie odbyć certyfikowane szkolenie w specjalnie wyznaczonych ośrodkach szkoleniowych Indiba®. Po ukończonym szkoleniu użytkownik otrzyma certyfikat uprawniający go do wykorzystania w praktyce urządzeń Indiba® Deep Care. Szkolenia są odpłatne, cennik szkoleń oraz kalendarz są zawsze dostępne na naszej stronie internetowej. Szkolenia odbywają się w siedzibie SALVEO Medical Devices w Bytomiu ul.Żołnierska 36 oraz w siedzibie producenta w Barcelonie, ewentualnie po uiszczeniu dodatkowych opłat w siedzibie klienta. Na szkoleniu profesjonalni trenerzy Indiba® oprócz demonstracji podstawowej obsługi urządzenia prowadzą szkolenie z technik demonstrujących możliwości wykorzystania urządzenia Indiba® Deep Care.

Na zakończenie watro podkreślić ze szkolenie jest bezwzględnym wymogiem przy zakupie urządzenia Indiba® Deep Care, poza tym tak naprawdę to tylko bardzo dobrze wyszkolony operator który ukończy kursy Indiba® może w pełni wykorzystać możliwości urządzenie Indiba® Deep Care.

TEMATYKA SZKOLEŃ PŁATNYCH

INDIBA® DEEP CARE

MODUŁ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Połączone stosowanie INDIBA® Deep Care z innymi procedurami w medycynie estetycznej. Aby poprawić wyniki i zminimalizować możliwe skutki uboczne tych technik

MODUŁ CHIRURGII ESTETYCZNEJ
Połączone stosowanie INDIBA® Deep Care z zabiegami przed i pooperacyjnymi. Aby uzyskać najlepsze korzyści z terapii, zmniejsz powikłania pooperacyjne i skróć czas powrotu do zdrowia

MODUŁ GYNEKOLOGII ESTETYCZNEJ
Zastosowanie INDIBA® Deep Care w ginekologii estetycznej. Leczenie estetyki narządów płciowych zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, w celu zachowania integralności tkanek. Praktyka terapii intra waginalnej.

MODUŁ TERAPII WŁOSÓW
Trening leczenia włosów z INDIBA® Deep Care

MODUŁ BÓLU
Moduł przeciwbólowy pozwala profesjonalistom doskonalić się w ogólnych protokołach INDIBA® Deep Care, które dostosowują się do patologii bólu.