Szkolenia Deep Beauty

Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty terapii z wykorzystaniem urządzeń INDIBA® Deep Beauty użytkownicy muszą bezwzględnie odbyć certyfikowane szkolenia w specjalnie wyznaczonych ośrodkach szkoleniowych INDIBA®. Po ukończonym szkoleniu użytkownik otrzyma certyfikat uprawniający go do wykorzystania w praktyce urządzeń INDIBA® Deep Beauty. Szkolenie inicjujące dla posiadaczy INDIBA jest bezpłatne. Pozostałe szkolenia rozszerzeające i premium są odpłatne Cennik szkoleń oraz kalendarz są zawsze dostępne na naszej stronie internetowej. Szkolenia odbywają się w siedzibie SALVEO Medical Devices w Bytomiu ul.Żołnierska 36 oraz w siedzibie producenta w Barcelonie, ewentualnie po uiszczeniu dodatkowych opłat w siedzibie klienta.

Na zakończenie watro podkreślić, że bezpłatne szkolenie inicjujące szkolenie jest bezwzględnym wymogiem przy zakupie urządzenia INDIBA® Deep Beauty, poza tym tak naprawdę to tylko bardzo dobrze wyszkolony operator który ukończy kursy INDIBA® może w pełni wykorzystać możliwości urządzenie INDIBA® Deep Beauty.

TEMATYKA SZKOLEŃ PŁATNYCH

DEEP BEAUTY
LEVEL 1 i 2 (POZIOM 1 i 2)
Zaawansowane szkolenie w zakresie metody, teorii i praktyki INDIBA® Deep Beauty w celu uzyskania większej wiedzy na temat metodologii aplikacji estetycznej.

ANTIAGING
Trening intensywnej pielęgnacji twarzy z INDIBA® Deep Beauty.

DETOX
Trening w zakresie leczenia ciała z wykorzystaniem protokołów detoksykacji organizmu z INDIBA® Deep Beauty.

KLIMAKTERIUM (MENOPAUZA)
Trening w zakresie leczenia ciała w okresie menopauzy z INDIBA® Deep Beauty

ZABIEGI NA WŁOSY
Trening terapii włosów z INDIBA® Deep Beauty

WELLNESS
Trening postępowania z Protokołem Body Wellness z INDIBA® Deep Beauty w pozycji leżącej.

PREMIUM ELECTRODES (tylko seria EDNA)
Trening z protokołami wykorzystującymi tylko określone elektrody Premium.