ONA

ONA Przełamuje reguły

Nasze urządzenie do twarzy INDIBA®, które łączy w sobie hydrodermabrazję (podwójny peeling), elektroporację, LED i elektroterapię o niskiej częstotliwości, aby wznieść Twoją skórę na nowy poziom zdrowia i czystości.

Beauty_ONA_Brochure_EN_DIGITAL-2

ONA to kompleksowa pielęgnacja skóry

 • Złuszcza, oczyszcza i redukuje zaskórniki
 • Głęboko nawilża
 • Rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry
 • Poprawia napięcie mięśniowe, wpływając na poprawę konturu twarzy
 • Poprawia ogólny wygląd skóry

Technologia

Dla zespołu specjalistów INDIBA® innowacyjność w zakresie różnych technologii jest kluczem do zaspokojenia potrzeb klientów.
ONA została zaprojektowana do pracy łączącej w sobie wiele technologii:
 • PEELING CHEMICZNY: Eliminuje sebum i zanieczyszczenia skóry, jednocześnie dostarczając składniki przeciwstarzeniowe dzięki roztworom zabiegowym ONA.
 • PEELING MECHANICZNY: Oczyszcza pory i usuwa zanieczyszczenia skóry, poprzez wykorzystanie ciśnienia próżniowego (od 15 kPa do 80 kPa).
 • ELEKTROPORACJA + LED: Zwiększa przenikanie składników aktywnych zawartych w serum nawilżającym ONA poprzez tymczasowe mikropory w błonie komórkowej powstałe w wyniku działania impulsów wysokiego napięcia w krótkim czasie.
 • ELEKTROTERAPIA NISKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI: Modulowana niska częstotliwość (1 kHz) przyczynia się do odpowiedniego ruchu mięśni w sposób kontrolowany w celu ujędrnienia struktur tkankowych twarzy.
koncowki_2
tratamiento-ona-1_original-1024x886
Hydrodermabrazja (peeling chemiczny + mechaniczny)

OCZYSZCZANIE I ZŁUSZCZANIE!

Głowica oczyszczająca wyposażona jest w specjalnie zaprojektowane przez markę INDIBA®, jednorazowe nakładki, które dzięki swojej budowie pełnią funkcje peelingu mechanicznego.
Specjalnie opracowany roztwór pobierany jest z dużą mocą, a następnie zasysany przez głowicę wyposażoną w jednorazową nakładkę.

INDIBA ONA usuwa zaskórniki, martwy naskórek i zanieczyszczenia, jednocześnie nasycając skórę odpowiednimi składnikami aktywnymi, a produkty eksfoliacji są odprowadzane za pomocą próżni.
Wszystko to w bezpieczny, nieinwazyjny sposób, bez uszkodzenia skóry.

 • Oczyszczenie i złuszczanie naskórka za pomocą podciśnienia
 • Redukcja zaskórników
 • Skuteczne dostarczanie składników aktywnych roztworów zabiegowych ON1, ON2 i ON3
Technologiczna synergia (elektroporacja + terapia LED)

DOSTARCZANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH I REWITALIZACJA!

Zwiększa i przyśpiesza penetrację aktywnych składników serum nawilżającego ONA do 5 mm w głąb skóry, dzięki tymczasowym kanałom powstałym w wyniku destabilizacji błony komórkowej oraz impulsom wysokiego napięcia. Dzięki temu procesowi struktura biologiczna i funkcje komórkowe nie ulegają zniszczeniu ani zmianie.

Skuteczna fototerapia
Rożne długości fal światła LED tworzą synergię z elektroporacją, zwiększając rezultaty:
 • BLUE LED - działanie łagodzące przy skłonnościach do przetłuszczającej się skóry
 • RED LED - stymuluje produkcję kolagenu, silne działanie anti-aging
 • VIOLET LED - łączy działanie światła niebieskiego i czerwonego
tratamiento-ona-2_original-1024x886
tratamiento-ona-3_original_2-1024x886
Elektroterapia o niskiej częstotliwości + masaż

STYMULACJA I ROZLUŹNIANIE MIĘŚNI!

Stymuluje mięśnie twarzy, wielokrotnie kurcząc i rozluźniając tkankę. Zmniejsza również napięcia i poprawia dostarczanie składników odżywczych poprzez zwiększanie lokalnego krążenia krwi, co wpływa na natychmiastowy efekt odmłodzenia.

NAWILŻAJĄCE SERUM ONA

Skoncentrowane serum o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, dzięki zawartości nawilżających i naprawczych ekstraktów roślinnych, średniocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz peptydów stymulujących produkcję kolagenu, które wzmacniają barierę skóry.
Serum nawilżające ONA zostało specjalnie opracowane przez firmę INDIBA® ze składnikami aktywnymi najwyższej jakości. W jego skład wchodzą:

 • Średniocząsteczkowy kwas hialuronowy
  Kwas hialuronowy, który stymuluje uszkodzone i/lub starzejące się komórki nabłonka, zapewniając gładszą, bardziej jednolitą i miękką skórę.
 • Betaina
  O właściwościach kojących, wzmacnia barierę skórną, zwiększając integralność i spójność komórek. Zmniejsza zaczerwienienia i chroni skórę przed ekspozycją na szkodliwe substancje.
 • Peptydy anti-aging:
  Małe, endogenne peptydy pochodzące z proteolizy macierzy zewnątrzkomórkowej, zdolne do regulacji, naprawy i regeneracji uszkodzonej i/lub starzejącej się skóry.
serum
roztwory

ROZTWORY

 • INDIBA ON1
  Formuła stworzona z mieszanki naturalnie pozyskiwanych kwasów AHA, uzupełniona kojącymi i regenerującymi ekstraktami, specjalnie zaprojektowanymi, aby delikatnie złuszczać i głęboko ją pielęgnować.
 • INDIBA ON2
  Formuła przeznaczona do oczyszczania i regeneracji skóry za pomocą kwasu salicylowego - BHA ekstraktu z wierzby i innych kojących oraz regenerujących składników aktywnych, specjalnie zaprojektowana do terapii rozszerzonych i zatkanych ujść gruczołów łojowych i niedoskonałości skóry.
  Idealny dla strefy T.
 • INDIBA ON3
  Formuła specjalnie opracowana, aby przywrócić funkcje barierową, głęboko nawilżyć i rozświetlić skórę, dzięki mieszance kwasu hialuronowego, regenerujących peptydów i ekstraktów roślinnych o działaniu przeciwstarzeniowym.

OCHRONNY ŻEL DO ELEKTROTERAPII ONA

Żel przewodzący specjalnie opracowany w taki sposób, aby zmaksymalizować w bezpieczny i skuteczny sposób rezultaty po zabiegu ONA.
zel

Skontaktuj się z nami

pokaż formularz kontaktowy

  Formularz korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA. Prywatność - Warunki.
  wyślij