Franczyza

Salveo to marka, którą tworzą ludzie z pasją, ale też z ponad 35 letnim doświadczeniem w budowie i nadzorowaniu ośrodków rehabilitacji. Przez ten czas doradzaliśmy i współtworzyliśmy kilkaset ośrodków rehabilitacji i medycyny estetycznej w całej Polsce.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu cenionych na świecie firm produkujących innowacyjne urządzenia medyczne. Wyróżnia nas INDIBA, która przebojem zdobyła rynki europejskie, Japonię, Singapur, Emiraty Arabskie… nie tylko w wyczynowym sporcie, ale również w topowych ośrodkach rehabilitacyjnych i medycyny estetycznej. Dzięki odpowiedniej umowie „Gwiazdy” z całego świata mogą również promować Państwa ośrodek. Wiedza i doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas, a także innowacje i niecodzienne podejście do rehabilitacji daje nam solidne podstawy do stworzenia silnej, ogólnopolskiej sieci ośrodków specjalizujących się w rehabilitacji ruchowej.

Wszystkie poniższe systemy franczyzowe wspierane są przez franczyzodawcę na każdym etapie. Począwszy od pomocy w urządzeniu lokalu, rekrutacji pracowników, szkoleń, przekazania KNOW-HOW, wszelkich procedur a skończywszy na nadzorze nad funkcjonującą placówką.

Nasze systemy franczyzowe :

ośrodki

przykładowe realizacje

Katowice, Poznań, Warszawa

zadzwoń do nas

potrzebujesz więcej szczegółów?

Zapraszamy do naszego modelowego ośrodka w Bytomiu ul. Żołnierska 36, z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz przekażemy szczegółowe informacje na temat każdego modelu franczyzowego.

Stępniewski Arkadiusz | tel. 604 403 806