INDIBA® academy

Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat mieliśmy zaszczyt przeszkolić ponad 1000 fizjoterapeutów wykorzystujących na co dzień technologię INDIBA® w swoim gabinecie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy naszych trenerów postanowiliśmy wznieść szkolenia na kolejny, wyższy poziom. Umożliwiając Państwu skorzystanie z panelu szkoleń INDIBA® Academy dajemy szansę na poszerzenie umiejętności nie tylko w oparciu o pracę z technologią INDIBA®, ale również szereg innowacyjnych technik i metod manualnych.

dominik1
INDIBA® academy

USG w praktyce terapeuty

USG w praktyce terapeuty to szkolenie mające na celu naukę podstawowych zagadnień związanych z badaniem USG. Uczestnik będzie miał możliwość nauczenia się prawidłowego obrazowania – ułożenie głowicy / obsługi aparatu jak również wnioskowania z badania – rozpoznania podstawowych patologii ścięgien, mięśni, więzadeł, stawów. Szkolenie podstawowe obejmuje wprowadzenie, naukę podstawowych zagadnień, naukę obrazowania. Szczegółowe badanie stawu barkowego oraz kolanowego.

Informacje organizacyjne
Data szkolenia: 27.03.2022
Miejsce szkolenia: ul. Żołnierska 36, 41-936 Bytom
Cena: 1 230 zł brutto / os

Więcej informacji

adrian
INDIBA® academy

Diagnostyka i Terapia Manualna Kręgosłupa oraz stawów obwodowych w koncepcji INDIBA® Basic

Nowe szkolenie premium, w trakcie trwania którego uczestnicy szkolenia nauczą się rozpoznawać występujące zaburzenia w statyce kręgosłupa oraz stawów obwodowych, dokonywać ich korekcji za pomocą technik detonizujących oraz oscylacyjnych. Techniki te są ułożone w całkowicie bezpieczny model postępowania terapeutycznego . Pozwolą uczestnikom szkolenia pracować bezpiecznie z pacjentem obciążonym wielorakimi przeciwwskazaniami względnymi. Wykorzystanie technik oscylacyjnych pozwala zintensyfikować działanie Systemu Proionic® dla wspomagania leczenia uszkodzeń struktur tkankowych okalających staw.

Informacje organizacyjne
Data szkolenia: 07-08.05.2022.
Miejsce szkolenia: ul. Żołnierska 36, 41-936 Bytom
Cena: 2 460 zł brutto / os

Więcej informacji

dominik2
INDIBA® academy

Tools Technique - terapia narzędziowa

Tools Technique jest wspomaganą naukowo metodą mobilizacji tkanek miękkich, opartą na dowodach naukowych, które umożliwiają terapeutom skuteczną eliminację zrostów i blizn powięziowych poprzez kompleksowe oddziaływanie. Znana jest na świecie od ponad 20 lat. Najbardziej przydatna w przypadku dysfunkcji układu mięśniowo – powięziowego, blizn i zrostów tkankowych. Wiedza na temat powięzi i jej roli w organizmie stale się powiększa. Tools Technique jest jedną z nielicznych o ile nie jedyną metodą o tak szerokim zastosowaniu pracy z układem mięśniowo powięziowym.

Informacje organizacyjne
Data szkolenia: 02-03.04.2022
Miejsce szkolenia: ul. Żołnierska 36, 41-936 Bytom
Cena: 1699 zł / os.* (Promocja trwa do 28.02.2022, cena po tym terminie to 1999zł)
*W cenie szkolenia otrzymasz 1 wybrane narzędzie

Więcej informacji

postszkolenia2
INDIBA® academy

Wykorzystanie technologii INDIBA® w Stomatologii

Szkolenie z zakresu wykorzystania technologii INDIBA w Stomatologii to dwie części: praktyczna oraz teoretyczna, podczas których opracowywane będą protokoły prezentujące pracę z urządzeniem INDIBA w ujęciu stomatologicznym.

Informacje organizacyjne:
Data szkolenia: 05.03.2022
Miejsce szkolenia: ul. Żołnierska 36, 41-936 Bytom
Cena: 1 230 zł brutto / os.

Więcej informacji